Balmain BRIGITTE BPS-129C-53 Women's Sunglasses - Titanium - Nude Gold Brown - NEW
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
Brand: Balmain
Model Name: BRIGITTE
Model Number: BPS-129C-53
Color Code: C
Gender: Women / Men / Unisex
Frame Colour: Nude / White Gold
Frame Shape: Round
Frame Style: Full Rim
Frame Material: Titanium / Acetate
Lens Color: Medium Brown
UV Protection: Category 3
Lens width: 53mm
Bridge width: 19mm
Temple length: 142mm
100% UV Protection