Thermaltake Smart Series 500W Power Supply Unit (PSU) - SPD-500AH2NLW - 80 Plus Certified
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
Upgrade your PC with this reliable and efficient Thermaltake Smart Series 500W Power Supply. This unit is certified 80 Plus, ensuring optimal energy efficiency for desktop PCs.
Key Specifications:
• Model: SPD-500AH2NLW
• Part Number: SPD-0500P
• Wattage: 500W
• Efficiency Rating: 80 Plus Certified
• Input Voltage: 100V–240V, 8A, 47–63Hz